Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Vodafone 39. İstanbul Maratonu için Son…


Vodafone İstanbul Maratonu’na hazır mısınız? 

Koşuseverlerin dikkatine: Vodafone İstanbul Maratonu’na çok az kaldı! Avrupa’nın en iyi 11, dünyanın en iyi 22 maratonundan biri olarak bilinen bu maratonun 39’uncusu 12 Kasım Pazar günü koşulacak. Ayrıca her sene renkli görüntülere şahit olan Vodafone İstanbul Maratonu’na bu yıl 30 bin çipli sporcunun katılması bekleniyor.

Maratona kayıt olmak istiyorsanız, elinizi biraz çabuk tutmanızda fayda var. Zira son kayıt tarihi 30 Eylül olarak belirlendi. Bu tarihe kadar online kayıt işlemini gerçekleştirememiş olanlar için 9-11 Kasım tarihlerinde Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde (Yenikapı Miting Alanı) düzenlenecek olan Maraton Fuarı’nda geç kayıt imkanı sunulacak.

Geç kayıta dair detaylara gelirsek… Sporcular, sosyal sorumluluk ortaklarından olan sivil toplum kuruluşlarına bağış yapmak ve 100 TL kayıt ücretini ödemek kaydıyla bu imkandan yararlanabilecek. Halk koşusuna kayıtlar ise 30 Ekim Pazartesi günü başlayacak ve İstanbul’da belirlenen meydanlarda kurulan stantlarda yapılacak.

Kıtalararası koşulan ilk yarış olarak bilinen Vodafone İstanbul Maratonu, 4 ana kategoride düzenlenecek: Maraton (42,195 km), 15 kilometre koşusu, 10 kilometre koşusu ve halk koşusu

You don't have permission to register