Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Yeni Akıllı Tartılar Harcanan Paraya Değer mi?


Teknolojiyi sever misiniz? Tablolar ve grafikler hoşunuza gider mi? Cevabınız evetse, kesinlikle akıllı tartılar harcanan paraya değer.

Akıllı tartılar size kilonuzu, yağ ve kas hacminizi ve telefonunuza yüklenmiş diğer ölçütleri sunar ve sağlığınızın bu şekildeki tam bir resmi kullanışlı olabilir, diyor Refuel kitabının yazarı, diyetisyen ve fizik tedavi uzmanı Dr. John La Puma. Kendinizi takip etmeniz işe yarar ve tartı sizi motive edebilir. Obesity Science & Practice dergisindeki küçük bir çalışmada, akıllı tartı kullanan bireylerin haftalık olarak tartılma ihtimalleri, sıradan tartı kullananlara kıyasla daha yüksekti. Ancak şunu unutmayın, tartı yalnızca bir araçtır. Egzersiz ve porsiyon kontrolü kilit noktalardır. Dr. La Puma, yemeklerinizi 15 cm çaplı tabaklardan yemenizi öneriyor. Bu, daha azıyla doyduğunuzu hissetmenize yardımcı olacaktır.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register