Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Yenilenen Nike Air Zoom


Nike Air Zoom Pegasus, 35 yıl boyunca büyük teknolojik değişimlere uğrayarak amatör atletlerden dünyanın en iyi mesafe koşucularına kadar herkesin koşu deneyimini destekledi. Nike Air Zoom Pegasus’a bu süreçte eklenen her detay, tasarımcılar ve bu modelin tutkunu olan Mo Farah gibi başarılı sporcuların bildirimleriyle güncellendi. Nike Air Zoom Pegasus’un korunması gereken güçlü yanları ile güncellenmeye açık yönlerinin iyileştirildiği yeni yorumu karşınızda!

Nike Air Zoom Pegasus’un klasikleşmiş özellikleri iç içe geçmiş kesimi ve üst kısmı ile Nike Zoom Air ve Cushlon köpük karışımı olan orta tabanı Nike Air Zoom Pegasus 35’te muhafaza edildi. Kolay giyilebilirlik sağlayan dil bölümü ile tasarımcıların ayağa esneklik kazandırmak üzere ekledikleri detaylar ve Mo Farah’ın konfor üzerine gerekli gördüğü yönlendirmelerle Nike Air Zoom Pegasus yeni yorumuna kavuştu. Eğimli topuk yapısıyla ayağın yerle temasında sağlanan rahatlık Nike Air Zoom Pegasus 35’te aynı zamanda hızlı ve modern bir görünüm aldı. Nike Zoom hava yastığında Nike Zoom Vaporfly % 4’ten ilham alan tasarımcılar, önceki Pegasus’ta kullanılan iki hava yastığını % 4’lük eğri karbon fiber plaka şeklini taklit eden bir yapıya kavuşturarak esnekliğe duyarlı bir yastıklama yarattı.  Nike Air Zoom Pegasus 35’te kadınlara özel olarak daha yumuşak Cushlon köpüğüne sahip bir siluet de sunuldu.


About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register