Son İçerikler

Bizi sosyal medyada takip edin

Yılın En Uzun Gecesinde Koşmaya Ne Dersiniz?

Yılın heyecanla beklenen organizasyonu Under Armour Longest Night/Run or Ride’ın yedincisi, Çekmeköy Belediyesi iş birliği ile 22 Aralık 2018 Cumartesi gecesi Çekmeköy, Taşdelen Ormanları’nda gerçekleşecek.

İleri teknoloji kullanılarak üretilen ürünleri ve tasarımlarıyla spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour, Türkiye’yi Gece Koşuları ile buluşturmaya devam ediyor. Ulusal ve uluslararası spor organizasyonları düzenleyen Uzunetap’ın iş birliğiyle düzenlenen yarışta, koşu ve bisiklet olmak üzere iki ayrı dalda yarış eşzamanlı olarak başlıyor. 5 farklı kategoride mücadele edecek olan yarışmacıları heyecanlı bir yarış bekliyor.

Unutulmayacak bir spor deneyimi yaşatan Under Armour Longest Night, 8K ve 20K iki parkurda koşu, 45K ultra maraton, 30K ve 45K bisiklet olmak üzere 5 ayrı kategoride gerçekleştiriliyor.

Kategoriler için yarış başlangıç, bitiş ve parkur süreleri farklılık gösteriyor. Saat 20.45’te başlayacak yarışlar öncesinde katılımcıların kit dağıtımı, malzeme kontrolü ve son hazırlıkların tamamlanması için 18:00-20:00 arasında başlangıç noktasında bulunması gerekiyor.

22 Aralık Cumartesi günü gerçekleşecek Under Armour Longest Night/Run or Ride’a katılarak bu eşsiz deneyimi yaşamak isteyenler, www.uagecekosulari.com adresinden, yarışma gününe kadar kayıtlarını tamamlayabiliyor. Organizasyonda Garmin, ZUBİZU, Acıbadem Mobil ve Argos Şirketler Grubu önemli destekçiler arasında yer alıyor.

Under Armour Hakkında

Under Armour, 1996 yılında kurulan, dünyada öncü spor giyim, performans ve aksesuar markasıdır. Tüm sporculara yönelik performans artıran ürünler geliştiren marka, inovatif bir anlayışla ürettiği geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Uzakdoğu ve Afrika pazarlarındaki yatırımları ile yurt dışı pazarlarda hızlı büyümesini sürdüren Under Armour, Türkiye’de Doğuş Perakende Grubu çatısı altında faaliyet göstermektedir. Toplam 24 mağazası ile hizmet veren Under Armour, online satış üzerinden de spor tutkunlarıyla buluşuyor.

Uzunetap Hakkında:

Uzunetap olarak biz spora gitmeye değil, spor yaparak yaşamaya inanıyoruz. Bunun için hayatın içinde sınırlarımızı zorlayarak, bedenimizi tanıyarak spor yoluyla keşfetmeye, gelişmeye ve eğlenmeye olanak sağlayacak farklı dallarda organizasyonlar düzenliyoruz. 2010 yılından bugüne dek Türkiye’nin ilk çok etaplı ultra maratonları olan Likya Yolu Ultra Maratonu ve Runfire Cappadocia Ultra Maratonları gibi uluslararası koşu organizasyonlarının yanı sıra, Longest Night / Run or Ride, Longest Day, Couple Run, Gece Koşuları, Freeathlon Fun Race, RunMarisRun ve Moonlight Cappadocia gibi farklı spor dallarını da içine alan çeşitli etkinlikleri hayata geçirdik. Tüm bu organizasyonları, dünya standartlarının üzerinde, sağlık ve güvenlik konularında alanında profesyonel ekiplerle ortaklaşa gerçekleştiriyoruz. Her seferinde bir öncekinden daha kaliteli, daha heyecanlı, eğlenceli ve zorlu yarışlar gerçekleştirmek ve yepyeni organizasyonlarla Türk sporuna katkı sağlamak en büyük hedefimiz.

About The Author

İngiliz şiirine tutkun, akdenize vurgundur. Yürümeyen yürüyen merdivenden nefret eder. Oscar için teşekkür konuşması ise hep hazırdır. Güneş burcu yay, yükseleni akrep. Onu anlatan şarkı da 'Dargın Değilim'. Anahtar kelimeleri Vivaldi, Bach, Drizzt Do'urden, Fingolfin, Beyaz Diş, Autobots Transform! Bunlar hep bilinir.

You don't have permission to register